Ettina van der Aar
Aar mediation & Coaching, www.aarmediation.nl, Tienenwal 5, 1821 AE Alkmaar, M13609 (aspirantlid)

Paula Beentjes
Paula Beentjes Mediation, www.paulabeentjesmediation.nl, Rosa Manussingel 137, 1963 BC Heemskerk, M9868

Wendy Beers
WB Mediation, www.wb-mediation.nl,  Zilverenparkkade 26, 8232 WG Lelystad, M11547 (aspirantlid)

Vincent Borninkhof
Borninkhof Mediation, www.borninkhof-mediation.nl, Piet Heinstraat 11, 7204 JN Zutphen, M13589

Sonja Draaisma
Clickmediation, www.clickmediation.nl, Rodenburghlaan 12, 1181 PX Amstelveen, M7239

Tanja van Mazijk
Uitslag – van Mazijk mediation, www.uitslag-vanmazijkmediation.nl, Frans Langeveldlaan 34, 1251 XX Laren

Kitty Duell
MediationKit, www.mediationkit.com, C. de Wittlaan 34, 2582 CL Den Haag, M1135

Gonny Feenstra
Feenstra-mediation, www.feenstramediation.nl, Concertstraat 6, 7323 KN Apeldoorn, M3840

Els de Leeuw
Amedi, www.Amedizaandam.nl, Bleekerstraat 81, 1505 GA Zaandam, M4346

Rebecca Leeuwenberg
Leeuwenberg Mediation, www.leeuwenbergmediation.com, M10768

Antonietta Pinkster,
Pinkster Mediation, www.pinkstermediation.nl, Meeuwenlaan 327, 1022 AL Amsterdam, M7504

Kim Roelofs
Roelofs Mediation, www.roelofs-mediation.com, Utrechtsestraat 54B, 1017 VP Amsterdam, M10304

Tineke Otter
In-Z Coaching & Mediation, www.in-z.nl , Vogelenzangsestraat 18, 6846 BA Arnhem, M12551

Marlène Panis
Panis mediatin & training, www.panismediation.nl, Bavelselaan 65, 4835 GR Breda, M11665

Corien de Vroedt
Acturesmediation  www.acturesmediation.nl,van Oostenrijklaan 11, Leiderdorp, M8095

Marion Uitslag
Uitslag-vanMazijkmediation, uitslag-vanmazijkmediation.nl, ’t Jaagpad 5, 3742 GS Baarn, M5726

Evi Weiland
Advocatuurweiland, www.advocatuurweiland.nl, Nieuwegracht 24a, 3512 LR Utrecht, M8964 (aspirantlid)

Ingrid van Wezel
Adviespraktijk David & van Wezel, www.david-vanwezel.nl, Joh. van der Waalsstraat 39, 1098 PI, Amsterdam. M0780

Heleen ten Woude
Awnettenwoude mediation e.a., M3599

Steven de Winter
Mediation Regio Noord, www.mediationregionoord.nl, Bolwerkplein 8, 8701 XE Bolsward, M10253 (aspirantlid)

Monique van der Zouw
M.E. van der Zouw, advocaat en mediator, www.blaauwadvocaten.nl, Schotersingel 153, 2023 AD Haarlem, M3631

Rosita van Schadewijk
Psyom, www.psyom.nl

Jeanine Wessels
Wessels&Van Haandel

Willy Bosga
Bosga-Mediation, www.bosga-mediation.nl

Inge Kabbes
Kabbes Mediation, www.kabbesmediation.nl

Arno Heesters
Heesters Coaching en Mediation, www.heesters-mediation.nl

mr. J.Spigt
HKS Advocaten, www.hksadvocaten.nl

Carolijn Winnubst
Carolijn Winnubst, mediatin, leren & ontwikkelen, www.carolijnwinnubst.nl

Drs. A.D. Booms
Boomsbemiddeling, www.boomsbemiddeling.nl

Yolande de Best
Best Mediation & Coaching, www.bestmediation.nl

Paulien Defoer
Paulien Defoer Mediation & Coaching, www.pauliendefoermediation.nl

Anita Zuidinga
AcZmediatin & Coaching, www.aczmediation.nl

Désirée M. Siemerink-Looten
Looten Advocatur en Mediation, www.looten.eu

Suzanne Wieberdink
Avocatenkantoor Wieberdink & Grapperhaus, www.wieberdink-grapperhaus.nl

Hans Fibbe
Fibbe Conflictbemiddeling, www.fibbeconflictbemiddeling.nl

Frans Baars
Advocatenkantoor Oudegracht -Mediationhuis, www.advocatenkantooroudegracht.nl

Makiri Mual
Prisma Praktijk Amsterdam/Utrecht, www.prisma-praktijk.nl

Anne-Marie van Doorn
VanDoorn Mediation & Financial Planning, http://www.vandoornmfp.nl